Hasonlítsa össze az árakat és takarítson meg!

Tuti

Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134)

5.0
(1 üzlet)

Legalacsonyabb ár:

430 Ft

Összehasonlítva:

1 üzlet

Expressz szállítás
Ellenőrzött üzlet
14 nap visszatérítés

ÁRÖSSZEHASONLÍTÁS

Üzlet Ár Elérhetőség
xupe.hu
430 Ft
Raktáron

Termékinformáció: Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134)

Uzsonna- és hűtőtasak - méret: 20 x 30 cm - űrtartalom: 2 liter - kiszerelés: 100 db/tömb

A terméket Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134) a(z) otthon és kert gt; konyha és étkezés gt; Élelmiszertárolás gt; Élelmiszer csomagolóanyagok gt; frissentartó fólia kategóriában vásárolhatja meg az xupe.hu online áruházban 430 Ft áron.

PODOBNÉ PRODUKTY

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

A(z) Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134) termékhez a(z) TUTI márkától.

Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134) termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon otthon és kert gt; konyha és étkezés gt; élelmiszertárolás gt; élelmiszer csomagolóanyagok gt; frissentartó fólia termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.

Mennyibe kerül a Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134)?

Jelenleg a Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134) terméket már 430 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.

Hol vásárolhat Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134)?

A legolcsóbb ajánlatot általában az xupe.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.

Van-e Tuti Hűtő-és uzsonnástasak 2 l (100 db/csomag) (5999884707134) raktáron?

A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.