Hasonlítsa össze az árakat és takarítson meg!

Spartan Sport

Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102)

5.0
(1 üzlet)

Legalacsonyabb ár:

62 560 Ft

Összehasonlítva:

1 üzlet

Expressz szállítás
Ellenőrzött üzlet
14 nap visszatérítés

ÁRÖSSZEHASONLÍTÁS

Üzlet Ár Elérhetőség
xupe.hu
62 560 Ft
Raktáron

Termékinformáció: Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102)

Tulajdonságok:A Jumbo III dupla felfüggesztéses roller gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt kiválóan alkalmas. 203mm-es nagy méretű kerekeinek köszönhetően sokkal gördülékenyebben és biztonságosabban gurul, mint kisebb kerekű testvérei. A roller elöl és hátul is lengéscsillapított, elöl a rugós szerkezetű kormányrúd, hátul pedig a különleges Super Flex Technology szerkezetű felfüggesztés növeli a rollerezés közbeni komfortérzetet. Gyerekek számára kitűnő sporteszköz, mellyel biztonságosan közlekedhetnek, ugyanakkor mozgáskoordinációjukat és egyensúlyérzéküket is fejleszthetik egyszerre. Puha szivacs ergonomikus markolata kényelmes kormányzást biztosít, az alvázra szerelt kitámasztóval bárhol könnyedén leparkolhatod járgányod.Állítható kormánymagasság Vállra akasztható pánt összecsukott állapotban Dupla felfüggesztés Kerékméret: 203x30 mm Maximális terhelhetőség: 100 kg ABEC 7 csapágy Alumínium váz 8 éves...

A terméket Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102) a(z) szabadidő, sport gt; roller és kiegészítők gt; rollerek kategóriában vásárolhatja meg az xupe.hu online áruházban 62 560 Ft áron.

PODOBNÉ PRODUKTY

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

A(z) Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102) termékhez a(z) SPARTAN SPORT márkától.

Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102) termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon szabadidő, sport gt; roller és kiegészítők gt; rollerek termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.

Mennyibe kerül a Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102)?

Jelenleg a Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102) terméket már 62 560 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.

Hol vásárolhat Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102)?

A legolcsóbb ajánlatot általában az xupe.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.

Van-e Spartan Sport Jumbo III dupla felfüggesztésű roller fekete (229102) (229102) raktáron?

A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.