Multipower
Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas
5.0
(1 üzlet)
Termékinformáció: Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas
Feszültség: 6V - Teljesítmény: 20Ah
A terméket Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas a(z) Új termékek kategóriában vásárolhatja meg az akkuk.hu online áruházban 23 090 Ft áron.
Gyakran vásárolt ezzel:
Ajánlunk
PODOBNÉ PRODUKTY
Motorola
Eredeti Motorola PMNN4477A/PMNN4477AR/PMNN4477BR 3,6V 0,8Ah akku Talkabout NiMH
5.0
od 13 290 Ft
COPACKS
Helyettesítő akku Motorola XTR446 TLKR T5 T7 T8 IXNN4002 4,8V 0,7Ah NiMH
5.0
od 9 590 Ft
COPACKS
Helyettesítő akku Tait Orca 5000 TOPB500 7,2V 2Ah NiMH
5.0
od 20 590 Ft
COPACKS
Helyettesítő akku Motorola GP300 GP600 GTX sorozat LTS2000 Radius 7,2V 2,1Ah NiMH
5.0
od 17 190 Ft
GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK
A(z) Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas termékhez a(z) MULTIPOWER márkától.
Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon új termékek termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.
Mennyibe kerül a Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas?
Jelenleg a Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas terméket már 23 090 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.
Hol vásárolhat Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas?
A legolcsóbb ajánlatot általában az akkuk.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.
Van-e Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas raktáron?
A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.
Mi a(z) Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas EAN kódja?
A(z) Multipower MP20-6 6V 20Ah akku ólom-savas EAN kódja: 4260476410963. Az EAN hasznos a pontos termék azonosításához az üzleteken keresztül.