Hasonlítsa össze az árakat és takarítson meg!

KitchenAid

KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA)

5.0
(1 üzlet)

Legalacsonyabb ár:

96 800 Ft

Összehasonlítva:

1 üzlet

Expressz szállítás
Ellenőrzött üzlet
14 nap visszatérítés

ÁRÖSSZEHASONLÍTÁS

Üzlet Ár Elérhetőség
xupe.hu
96 800 Ft
Raktáron

Termékinformáció: KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA)

Kiegészítő - a KitchenAid konyhai robotgéphez, a sokoldalú sütőeszköz segít a legjobb sütemény elkészítésében, amit valaha sütöttél, a kiegészítő a KitchenAid konyhai robotgépek minden modelljéhez alkalmas, csak csatlakoztasd a robot többcélú fejéhez, és nekiláthatsz a munkához, a kompakt tárolódobozban az összes alkatrészt egy helyen tárolhatod

A terméket KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA) a(z) otthon és kert gt; konyha és étkezés gt; konyhagéptartozékok gt; konyhai keverők és turmixok tartozékai kategóriában vásárolhatja meg az xupe.hu online áruházban 96 800 Ft áron.

PODOBNÉ PRODUKTY

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

A(z) KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA) termékhez a(z) KITCHENAID márkától.

Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA) termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon otthon és kert gt; konyha és étkezés gt; konyhagéptartozékok gt; konyhai keverők és turmixok tartozékai termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.

Mennyibe kerül a KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA)?

Jelenleg a KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA) terméket már 96 800 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.

Hol vásárolhat KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA)?

A legolcsóbb ajánlatot általában az xupe.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.

Van-e KitchenAid fej szűrővel és mérleggel (5KSMSFTA) raktáron?

A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.