Hasonlítsa össze az árakat és takarítson meg!

Powery

Helyettesítő akku Neato típus 945-0382

5.0
(1 üzlet)

Legalacsonyabb ár:

22 090 Ft

Összehasonlítva:

1 üzlet

Expressz szállítás
Ellenőrzött üzlet
14 nap visszatérítés

ÁRÖSSZEHASONLÍTÁS

Üzlet Ár Elérhetőség
akkuk.hu
22 090 Ft
Raktáron

Termékinformáció: Helyettesítő akku Neato típus 945-0382

Feszültség: 14,4V - Teljesítmény: 6400mAh/92Wh - Típus: Li-Ion

A terméket Helyettesítő akku Neato típus 945-0382 a(z) háztartásigép akku kategóriában vásárolhatja meg az akkuk.hu online áruházban 22 090 Ft áron.

PODOBNÉ PRODUKTY

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

A(z) Helyettesítő akku Neato típus 945-0382 termékhez a(z) POWERY márkától.

Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Helyettesítő akku Neato típus 945-0382 termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon háztartásigép akku termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.

Mennyibe kerül a Helyettesítő akku Neato típus 945-0382?

Jelenleg a Helyettesítő akku Neato típus 945-0382 terméket már 22 090 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.

Hol vásárolhat Helyettesítő akku Neato típus 945-0382?

A legolcsóbb ajánlatot általában az akkuk.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.

Van-e Helyettesítő akku Neato típus 945-0382 raktáron?

A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.

Mi a(z) Helyettesítő akku Neato típus 945-0382 EAN kódja?

A(z) Helyettesítő akku Neato típus 945-0382 EAN kódja: 4062438608681. Az EAN hasznos a pontos termék azonosításához az üzleteken keresztül.