Goobay
Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621)
5.0
(1 üzlet)
Termékinformáció: Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621)
Csatlakozókbemeneti csatlakozóUSB Acsatlakozó típusM/FEgyéb tulajdonságokhossz0,3m
A terméket Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621) a(z) számítástechnika gt; kábelek gt; usb hosszabbító kategóriában vásárolhatja meg az xupe.hu online áruházban 1 780 Ft áron.
Gyakran vásárolt ezzel:
Ajánlunk
Számítástechnika gt; Kábelek gt; USB hosszabbító od výrobce Goobay
Značka + kategorie
Számítástechnika gt; Kábelek gt; USB hosszabbító do 500 Ft
Filtr podle ceny
Számítástechnika gt; Kábelek gt; USB hosszabbító do 1 000 Ft
Filtr podle ceny
Számítástechnika gt; Kábelek gt; USB hosszabbító do 1 500 Ft
Filtr podle ceny
Számítástechnika gt; Kábelek gt; USB hosszabbító do 2 000 Ft
Filtr podle ceny
PODOBNÉ PRODUKTY
NEDIS
Nedis CCGL61010BK20 USB3.2 toldó / hosszabító kábel, USB 3.2 Gen 1, USB A dugó, USB-A aljzat, 5 Gbps, hossz: 2m (CCGL61010BK20)
5.0
od 16 305 Ft
Value
Value USB 3.0 hosszabitó kábel 1.8m (11.99.8978CR) (11.99.8978CR)
5.0
od 9 070 Ft
Goobay
Goobay 93601 USB 2.0 hosszabbító kábell 5m (Goobay 93601)
5.0
od 8 365 Ft
DELOCK
Delock 83497 USB 2.0 A male > USB 2.0 A female hosszabító kábel 15 cm (83497)
5.0
od 3 210 Ft
GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK
A(z) Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621) termékhez a(z) GOOBAY márkától.
Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621) termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon számítástechnika gt; kábelek gt; usb hosszabbító termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.
Mennyibe kerül a Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621)?
Jelenleg a Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621) terméket már 1 780 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.
Hol vásárolhat Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621)?
A legolcsóbb ajánlatot általában az xupe.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.
Van-e Goobay USB A M/F adatkábel hosszabbító 0.3m, szürke (68621) (go68621) raktáron?
A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.