Hasonlítsa össze az árakat és takarítson meg!

Dtangler

Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm

5.0
(1 üzlet)

Legalacsonyabb ár:

1 690 Ft

Összehasonlítva:

1 üzlet

Expressz szállítás
Ellenőrzött üzlet
14 nap visszatérítés

ÁRÖSSZEHASONLÍTÁS

Üzlet Ár Elérhetőség
notino.hu
1 690 Ft
Raktáron

Termékinformáció: Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm

Dtangler Kids, 14,5 cm, Gyermekfésűk és hajkefék gyermekeknek, Egyetlen szülő sem szereti, ha a gyermeke haját annyira nehéz kifésülni, hogy inkább kócosan járkál. Szerencsére itt van a nagyszerű Dtangler Kids hajkefe, amely a tükör előtti rettegett pillanatokból olyan szórakoztató rituálét varázsolhat, amelyet gyermeke alig vár. A gyermekek különleges igényeihez igazított speciális kialakításának köszönhetően tökéletesen, mégis rendkívül kíméletesen fésüli ki a finom babahajat. Nem okoz mechanikai sérülést a hajban, és fésülködéskor sem húz, ráadásul segít gyengéden masszírozni a fejbőrt. Nincs több könnycsepp, csak simára fésült, gyönyörűen puha és fényes haj. Tulajdonságok: kímélően fésüli ki a hajat gyerekeknek való vidám design nedves és száraz hajra egyaránt használható

A terméket Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm a(z) combs brushes kategóriában vásárolhatja meg az notino.hu online áruházban 1 690 Ft áron.

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

A(z) Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm termékhez a(z) DTANGLER márkától.

Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon combs brushes termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.

Mennyibe kerül a Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm?

Jelenleg a Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm terméket már 1 690 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.

Hol vásárolhat Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm?

A legolcsóbb ajánlatot általában az notino.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.

Van-e Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm raktáron?

A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.

Mi a(z) Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm EAN kódja?

A(z) Dtangler Kids hajkefe 14,5 cm EAN kódja: 2800011393089. Az EAN hasznos a pontos termék azonosításához az üzleteken keresztül.