Hasonlítsa össze az árakat és takarítson meg!

BAOPURE Collection

BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml

5.0
(1 üzlet)

Legalacsonyabb ár:

930 Ft

Összehasonlítva:

1 üzlet

Expressz szállítás
Ellenőrzött üzlet
14 nap visszatérítés

ÁRÖSSZEHASONLÍTÁS

Üzlet Ár Elérhetőség
notino.hu
930 Ft
Raktáron

Termékinformáció: BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml

BAOPURE Collection Liquid Soap, 360 ml, folyékony szappanok nőknek, A praktikus BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan kímélően, de hatékonyan tisztítja a kezét, egyben biztosítja számára a szükséges táplálást és ápolást. Tulajdonságok: hatékonyan mossa a kezet táplálja a bőrt ápolja a kéz bőrét kellemes illatú Összetétel: legalább 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz Használata: Vigye fel a nedves kezére és gyengéden habosítsa fel. A test más felületeire is használható.

A terméket BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml a(z) liquid hand soap kategóriában vásárolhatja meg az notino.hu online áruházban 930 Ft áron.

GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK

A(z) BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml termékhez a(z) BAOPURE COLLECTION márkától.

Ezen az oldalon gyors válaszokat talál a BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml termékhez és tanácsokat is nyújt, hogyan válasszon liquid hand soap termékeket. Az árakat több e-shopból hasonlítjuk össze és rendszeresen frissítjük azokat.

Mennyibe kerül a BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml?

Jelenleg a BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml terméket már 930 Ft-ért vásárolhatja meg. Több e-shopból összehasonlítjuk az ajánlatokat (1 üzlet), így könnyen kiválaszthatja a legjobb árat és üzletet. Javasoljuk, hogy kattintson az ajánlat részleteire – az ár és a rendelkezésre állás a nap során változhat az e-shopok készletének megfelelően.

Hol vásárolhat BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml?

A legolcsóbb ajánlatot általában az notino.hu e-shopban találja, de javasoljuk, hogy hasonlítsa össze más üzleteket is az alábbi táblázatban. Az Az üzletbe gombra kattintva közvetlenül a terméket kínáló eladó oldalára jut.

Van-e BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml raktáron?

A rendelkezésre állás az eladótó függ. Az árösszehasonlítás táblázatban fent láthatja az egyes e-shopok aktuális állapotát. Ha Raktáron van feltüntetve, a terméket azonnal meg lehet rendelni.

Mi a(z) BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml EAN kódja?

A(z) BAOPURE Collection Liquid Soap folyékony szappan 360 ml EAN kódja: 8594226260161. Az EAN hasznos a pontos termék azonosításához az üzleteken keresztül.